Home Dania i dodatki Dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy

autor admin
Print Friendly, PDF & Email

Diety pudełkowe, to sposób na codzienne świeże posiłki o zbilansowanym składzie pełnym witamin i składników mineralnych. Wystarczy kilka kliknięć w internecie, by każdego dnia cieszyć się pełnowartościową dietą dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Catering dietetyczny staje się coraz częściej wybieranym rozwiązaniem, pomagającym sprostać codziennym wyzwaniom, utrzymać aktywność w ciągu dnia, a jednocześnie zdrowo się odżywiać.

Cateringi dietetyczne

Zaletami dietetycznych cateringów jest przede wszystkim duża różnorodność posiłków i ich profesjonalne zbilansowanie. Zamówień dokonywać można na stronach internetowych, na komputerze lub telefonie. Większość firm umożliwia dowolny wybór dni, w które chcemy dostawać gotowe posiłki. Codzienna dieta, dostarczana jest każdego ranka prosto pod Twoje drzwi w szczelnych opakowaniach.

Wzrost popularności diet pudełkowych sprawił, że oferta dostępnych wariantów dietetycznych znacznie się poszerzyła. Dotychczas powszechnie dostępne były głównie diety standardowe, redukcyjne oraz sportowe. Obecnie nie ma problemu, by znaleźć również diety o specjalnym medycznym przeznaczeniu. Nietolerancja glutenu, jest stosunkowo często występującym w naszym społeczeństwie problemem. Dieta pudełkowa bez glutenu to doskonały sposób dla osób z tą chorobą, którym trudno jest samodzielnie skomponować zbilansowane posiłki, czy to ze względu na brak czasu, czy też odpowiedniej wiedzy dietetycznej.

Bezglutenowa dieta pudełkowa

Catering dietetyczny bezglutenowy zasługuje na szczególną analizę i przemyślany wybór. Osoby z tym schorzeniem są bardziej narażone na ewentualne niedobory, z tego względu warto decydować się na wysokiej jakości firmy dietetyczne. Dieta bezglutenowa powinna wykluczać wszystkie produkty zawierające pszenicę, żyto, owies oraz jęczmień. Ważne jest, aby mimo eliminacji tych składników, posiłki pokrywały zapotrzebowanie na węglowodany złożone oraz błonnik pokarmowy.

Coraz częstszym wyborem wśród cateringu wyróżnia się również dieta pudełkowa bez laktozy. Jest ona skomponowana tak, aby mimo wykluczenia świeżego nabiału, dostarczała odpowiednich ilości białka oraz wapnia.

Catering dietetyczny bez glutenu i laktozy

Naturalne diety bezglutenowe, oraz bez laktozy oferowane są przez catering https://bodychief.pl/. Producent gwarantuje codzienną dostawę świeżych posiłków pod wybrany adres. Na stronie internetowej, istnieje bogata oferta pozwalająca wybrać kaloryczność od 1000 do nawet 4000 kcal dziennie. Co istotne, posiłki pakowane są w ekologiczne pudełka, które nadają się do recyklingu. Jadłospis wyróżnia się dużą różnorodnością, uwzględniając zarówno słodkie jak i słone potrawy 🙂

plastikowe pojemniki z pysznym jedzeniem na szarym tle - jedzenie z pudełka zdjęcia i obrazy z banku zdjęć

Artykuł sponsorowany

Powiązane posty

2 komentarze

Magda 20 marca 2022 - 22:39

Fajnie, że jest taka możliwość zamówienia diety odpowiedniej dla naszego organizmu 🙂

Odpowiedź
Patrycja Reszko 22 marca 2022 - 19:23

Ja na szczęście nie muszę się ograniczać, ale wielu osobom taki catering ratuje życie 🙂

Odpowiedź

Zostaw komentarz