Home Dania i dodatki Grill Pulse – odkryj przyszłość grillowania

Grill Pulse – odkryj przyszłość grillowania

autor admin
Grill Pulse – odkryj przyszłość grillowania
Print Friendly, PDF & Email

Grille elektryczne to zapowiedź tego, jak w przyszłości będzie wyglądało grillowanie. Dziś to wybór dla osób lubiących nowinki, lubiących oszczędność czasu i pracy. Niedługo będzie to rzecz, którą każdy z nas będzie miał w domu.

 

Grill Pulse – odkryj przyszłość grillowania

Grill Pulse – odkryj przyszłość grillowania

 

Grill elektryczny Pulse – rozwiązanie dla wielu

Wielu osobom wciąż nie mieści się w głowie, że grill może nie być opalany węglem. A jednak. Choć wielbiciele tradycyjnego grillowania wciąż są w większości, to już teraz wiele wskazuje na to, że przyszłość BBQ zdecydowanie pójdzie w stronę urządzeń elektrycznych.

Przemawia za tym wiele względów. Po pierwsze w czasach, gdy coraz większą troską otaczamy naszą planetę i rośnie nasza świadomość tego, co wpływa na nią negatywnie, nie możemy przejść obojętnie wobec faktu, że pewne źródła energii wyczerpują się i w dodatku ich spalanie wiąże się z produkcją dużej ilości dwutlenku węgla. Tak niestety jest w przypadku węgla. Prąd jest źródłem energii o wiele bardziej ekologicznym i m.in. dlatego to wybór, który przekonuje coraz więcej ludzi. 

Grille elektryczne, których wyjątkowo ciekawym przykładem jest grill Pulse marki Weber, to również opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie swój czas, nie chcą poświęcać go na długie rozpalanie grilla, pilnowanie go i szukają rozwiązań, które ułatwią im cały ten proces. Grille na prąd wiele rzeczy robią za nas, są bardzo proste w obsłudze i utrzymaniu, w dodatku są zaopatrzone w wiele udogodnień, które sprawiają, że grillowanie staje się dosłownie doświadczeniem z przyszłości.

Grill elektryczny Pulse ma wbudowany system Weber Connect, który ułatwia przyrządzanie nawet najtrudniejszych potraw wymagających stałej kontroli temperatury. Urządzenia te są inteligentne – po zintegrowaniu ich z naszym smartfonem, możemy sterować nimi na odległość. Technologia Weber Connect zdejmuje z nas obowiązek ciągłego pilnowania tego, co dzieje się z grillem, ponieważ w odpowiednich momentach informuje nas np. o temperaturze, konieczności przerzucenia mięsa na drugą stronę itd. Dzięki temu już z góry możesz zaznaczyć, jaki stopień wypieczenia mięsa chcesz uzyskać, a grill Pulse wyśle Ci powiadomienie na Twój smartfon, kiedy potrawa będzie gotowa. W międzyczasie możesz pić wino z przyjaciółmi i zapomnieć o tym, co dzieje się na ruszcie!

Grill elektryczny Pulse – grillowanie w mieście

Grill elektryczny ma tę przewagę nad wszystkimi innymi odmianami tego typu urządzeń, że można z niego korzystać nawet w środku miasta. Coraz bardziej popularne zjawisko, czyli urban grilling, to grillowanie na balkonach, tarasach czy w ogródkach naszych domów i mieszkań w większych i mniejszych miastach. Pozwala nam spędzać czas przy BBQ, nawet jeśli akurat nie możemy pozwolić sobie na wyjazd za miasto lub po prostu mamy ochotę na danie z grilla. 

Aby urban grilling było doświadczeniem jak najbardziej przyjemnym, kluczowy jest dobór odpowiedniego grilla elektrycznego. Istotna jest tutaj jakość spędzanego czasu. Grille Pulse z oferty Weber są idealnie stworzone do takich warunków, ponieważ nie wymagają od nas mnóstwa pracy i ciągłej kontroli, dzięki czemu jedzenie właściwie robi się samo, a my możemy rozmawiać z rodziną i przyjaciółmi zgromadzonymi na naszym tarasie. Dotychczas grillmasterzy byli raczej skazani na stanie przy rozgrzanym grillu, podczas gdy reszta towarzystwa dobrze się bawiła. 

Grille Pulse to nie tylko udogodnienia i postęp, lecz także pasujący do wielkomiejskiego stylu życia design, który przyciągnie nawet największych estetów. Warto rozważyć jego zakup i zobaczyć już dziś, jak będzie wyglądała przyszłość grillowania.

Jeżeli intrygują Cię grillowe nowinki, lub chcesz poznać niezwykłe przepisy na dania z grilla, zapisz się do newslettera na stronie weber.com  🙂

Wpis sponsorowany

 

Powiązane posty

Zostaw komentarz