Home Inspiracje Aplikacja Moment.pl – do rezerwacji wizyt w salonach fryzjerskich i kosmetycznych

Aplikacja Moment.pl – do rezerwacji wizyt w salonach fryzjerskich i kosmetycznych

autor admin
Aplikacja Moment.pl do rezerwacji wizyt
Print Friendly, PDF & Email

Większość swojego życia spędziłam bez internetu, początkowo był oczywiście komputer. Po kilku latach prowadzenia bloga, smartfon stał się koniecznością. Bo instagram ( dzisiaj dla blogera raczej konieczność ), łatwy dostęp do aparatu i prosty sposób przechowywania zdjęć. Szybszy dostęp do poczty, komunikatorów i notatek. Aplikacje, które dają możliwość nauki słówek, liczenia kalorii czy rezerwacji wizyt u fryzjera i kosmetyczki. Jestem zdania, że nowoczesne media w granicach rozsądku, powinny być użyteczne i pomocne w codziennym życiu, w pracy i w czasie wolnym od codziennych zajęć.

Jedna z aplikacji, która ostatnio przyciągnęła moją uwagę, to bezpłatna aplikacja mobilna Moment.pl w Google Play do rezerwacji wizyt w gabinetach kosmetycznych i fryzjerskich. Na aplikacji znajdziesz również prywatne gabinety lekarskie, fizjoterapii, tatuażu, medycyny estetycznej, usługi barberskie.
Dzięki intuicyjnej i prostej w obsłudze wyszukiwarce, sprawnie zamówisz wizytę w ulubionym salonie, u ulubionego specjalisty, w dogodnym dla Ciebie terminie 🙂 Zrobisz to w czasie rzeczywistym, ponieważ aplikacja jest zsynchronizowana z wirtualnymi terminarzami firm. Wystarczy kilka kliknięć 🙂

Zobacz :
Znajdź swoje miasto – wybierz swój ulubiony salon – wybierz rodzaj usługi i imię ulubionego specjalisty np. strzyżenie damskie z farbowaniem / pani Zosia. Pojawi się grafika z kalendarzem na najbliższy tydzień i miesiąc. Na kalendarzu w przejrzysty sposób, zaznaczone będą dni i godziny, kiedy pani Zosia ma wolne terminy. Zaznaczasz dzień i godzinę. Zatwierdzasz. Aplikacja przypomni Ci o zbliżającej się wizycie 🙂

Aplikacja Moment.pl ma sprawny system ocen i porównywania cen. W każdej chwili, możesz anulować lub edytować termin wizyty. Wybierając rodzaj usługi, wyświetli się cena i czas trwania zabiegu/usługi, oraz lokalizacja i odległość.

Aplikacja jest przejrzysta i posiada przyjemną dla oka szatę graficzną. Przydatna szczególnie dla osób zabieganych, zapracowanych, tutaj można zarezerwować wizytę nawet po zamknięciu salonu, ponieważ aplikacja działa 24 godziny na dobę.

Nie jestem zwolennikiem uzależnień, tych od telefonu również. Nic się nie stanie, jeżeli na maila odpowiem na następny dzień, nie potykam się na drodze wpatrzona w ekran telefonu. Ale o ile, wychodząc domu bez telefonu nie czuję dyskomfortu, trudno byłoby mi dzisiaj zrezygnować z tego cudu techniki.

Korzystajmy w granicach rozsądku, z zyskiem dla pogłębiania wiedzy, pasji i komunikacji 🙂

Wpis sponsorowany

Powiązane posty

1 komentarz

Dorota z kobietytomy.pl 10 września 2020 - 10:37

Może i przydatna 🙂

Odpowiedź

Zostaw komentarz